KURUMSAL

Düşük enerji ile verimli ısınma

HAKKIMIZDA

KA Mühendislik; 2002 yılında Selçuk Karabağ, Önder Cider ve Zeynep Cider Karabağ ortaklığıyla İzmir’de KAPRON markası ile ses ve ısı yalıtımı konusunda hizmet vermektedir. 2004 yılında yurtdışı ihracatları ile sektöründe kendini hızla yenileyerek kendini geliştirmeye başladı.

Sektöründe verdiği kaliteli hizmetlerle sağlam temeller atan KA Mühendislik; 2004 yılında elektrik ısıtıcıları konusunda dünyada birçok ilke imza atmış Norveç’te üretilen, NOBO markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak tecrübe ve birikimine yenisini eklemiştir.

Türkiye geneline birçok bayilik ve yetkili servis kazandıran KA Mühendislik, yurtiçi ve yurtdışında satış ve teknik donanım başarısını duyurarak tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

TARİHÇE

2011 yılında, Almanya’da üretilen, geleceğin ısıtma ve soğutma sistemleri olan Dimplex ısı pompalarının Türkiye distribütörlüğü anlaşması ile başarısına yeni bir ivme kazandırdı. Tanınmış birçok kişinin yaşam alanı ve ofislerini, özel proje danışmanlığıyla başarıyla yürüttü. Sektörün kalite çıtasını sürekli yukarılara taşıyıp bilgi birikimini çok iyi yöneterek 2013 yılında yine Norveçli Jotul Group’un Türkiye distribütörlüğüyle, iç mimarların ilgi odağı olmayı başardı. Jotul’un döküm demir odun sobaları ve şömineleri birçok dekorasyon mecrasında tercih edilmeye başlandı.

Yaşam alanlarının konforunu, temiz ve yenilenebilir enerji vizyonuyla, elektriğin gelecek demek olduğunun bilinciyle ısıtma ve soğutma alanında uzmanlığını devam ettiriyor.