Elektrikli Isıtma Sistemleri Nedir?

Bireysel ısıtma sistemleri içerisinde yer alan elektrikli ısıtma sistemleri, uzun yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Elektrikli ısıtma çözümleri radyatör cihazları ve klima sistemleri ile mekanda ısı dengesini oluşturmakta ve ısınmayı gerçekleştirmektedir. Banyo, salon ya da işyeri gibi çeşitli alanlarda kullanılan elektrikli ısıtma sistemleri, gömülü veya monteli bir şekilde kullanıma hazırlanmaktadır. Ka İnşaat Nobo elektrikli ısıtıcılar ise özellikle teknolojinin ilerlemesi ile kullanıcılara şık ve modern bir dizaynda ısıtma çözümü sunmaktadır. Dünyada ve ülkemizde en büyük elektrikli ısıtıcı ve radyatörlerinden biri olan Nobo elektrikli ısıtıcı cihazları, dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun vadede kullanıma uygundur.

Enerji tasarrufu ile konforun tadını çıkarın!

Dayanıklı yapıları ile çeşitli alanlarda kullanıma uygun olan Nobo elektrikli ısıtıcı cihazları, yüksek ısıtma kapasiteleri ile en az enerji tüketimi ile mekanda konfor alanını kullanıcılarına yaşatmaktadır. Enerji tüketimini en aza indirgeyen Nobo elektrikli ısıtıcılar bu sayede ekonomik olarakta kullanıcılar açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Nobo elektrikli ısıtıcı sistemleri çalışma sistemi gereği içerisindeki özel tasarım kelebek tipi rezistansı sayesinde havayı kurutmaz ve tozu yakmaz sağlıklı bir ısıtıcıdır. Birçok modeli ile kullanıcılara sunulan Nobo elektrikli ısıtıcılar, ısı dengesini gösteren led göstergesi ve çeşitli tuş özelliği ile konfor ya da ekonomik modunda bir ısınma sistemini garanti etmektedir.

Şık ve modern tasarımı tam size göre!

Ev ısıtma sistemleri içerisinde yer alan enerji tasarruflu ısıtıcılardan olan Nobo elektrikli ısıtıcılar, kullanım alanına uygun ebatları ve modern yapıları ile mekan içerisindeki dekorasyonunuzu tamamlamaktadır. İzmir’de Nobo elektrikli ısıtıcı distribütörlüğü gerçekleştiren Ka İnşaat aynı zamanda gerekli satış ve kurulum hizmetleri ile de kullanıcıların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda Xpelair sessiz fan, parke ısı yalıtım, su ısıtma cihazı, dimplex ısı pompası, elektrikli ısıtıcı fan, odun sobası, fan coil cihazları, hava temizleme cihazı ve nem alma cihazı gibi geniş ürün gamı ile bireysel ısıtma, soğutma sistemleri alanında İzmir’de hizmet vermektedir.

Isıtma soğutma sistemleri firmaları arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Ka İnşaat ürün gamını detaylı incelemek, ürün fiyatları ve kurulumları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için www.kainsaat.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.