Bireysel Isıtma Sistemleri Nedir?

Isıtma sistemleri içerisinde yer alan bireysel ısıtma sistemleri özellikle kullanıcıların özel konfor alanları yaratmak istemelerine yönelik ortaya konulmuştur. Merkezi ısıtma sistemlerinde tüm kullanıcıların ortak bir ısıtma sistemi kullanması ve kişiye özel ayarlamaların yapılmaması bu yönüyle bireysel ısıtma sistemlerini doğurmuştur. Bireysel ısıtma sistemlerinin dairelerin kişisel kullanımında oldukça rahat ve pratik bir kullanım avantajı sunması zaman içerisinde kullanım sıklığını arttırarak içerisinde yeni çözümlere dönüşmüştür. Ev, işyeri gibi mekanlarda birçok farklı alternatif ile kullanılmakta olan bireysel ısıtma sistemleri, kullanıcıya özel çalışma modülleri sayesinde düşük enerji ile yüksek verim elde edilmesine olanak sağlamaktadır. 

Bireysel ısıtma sistemleri içerisinde yer alan kombi, Nobo elektrikli ısıtıcılar, yerden ısıtma ve odun şömine soba sistemleri temelinde kullanıcının dilediği ısı dengesini ayarlamasını sağlamakta bu bakımdan kullanıcının kullanıma uygun bir aylık faturalandırma gerçekleştirmektedir. Son teknolojik alt yapıyı ele alarak üretimi sağlanan Nobo elektrikli ısıtıcı ve yerden ısıtma sistemleri ev, ofis gibi mekanların ısı dengesinde oldukça etkili olmakta, şık ve modern dizaynları ile mekan dekorasyonunda estetik bir duruş sağlamaktadır.

Yerden ısıtma sistemleri yapı gereği, mekan içerisinde parke altı döşenmekte bu açıdan mekanda herhangi bir görünüm sağlamamaktadır. Isı yayılımında aşağıdan yukarıya bir denge oluşturan yerden ısıtma sistemleri, yüksek bir konfor alanı oluşturmaktadır. Nobo elektrikli ısıtıcı ise ortam içi ısı dengesinde şık ve estetik görünümleri ile hem görselliği bozmamakta hem de yerden ısıtma sistemleri gibi kullanıcıların isteğine göre bir konfor alanı yaratılmasına fırsat vermektedir. 

Geçmişten günümüze uzanan bir serüveni bulunmakta olan şömine soba sistemleri ise yüksek teknolojinin hayatımızda etkili olması ile farklı bir dönüşüm içerisine girerek mekan içerisinde dekoratif bir görünüm sağlamakta aynı zamanda etkili ısının yayılması ile kullanıcıların taleplerine karşılık vermektedir. Ka İnşaat, sektöründe uzun yıllardır kullanıcılarına bireysel ısıtma ve soğutma sistemleri, dimplex ısı pompası, nem alma cihazı, sessiz havalandırma fanı, parke altı ısı yalıtım, xpelair sessiz fan ve hava temizleme cihazları distribütörlüğü hizmeti vermektedir. Ka İnşaat ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kainsaat.com adresinden bizimle iletişime geçebilir, ürün fiyat tekliflerini talep edebilirsiniz.